Fagotdocenten Nederland en Vlaanderen
Naam docentContactgegevensPlaatsNaam en contactgegevens muziekonderwijsinstelling/ prive-adres docent
Florian Krouwelinfo@artiance.nl/072-5404335AlkmaarArtiance Centrum voor de Kunsten Alkmaar, Canadaplein 3, 1811 KE Alkmaar
Suzanne van Berkumscvanberkum@gmail.comAlmeloKaliber Kunstenschool locatie Almelo Elisabethhof 2, 7607 ZD Almelo
Thomas Olthetenthomasoltheten@gmail.comAlmereMuziekschool Almere, Marszeil 1, 1319 EH Almere
Maud van Daalmaudvandaal@live.nlAlphen aan den RijnStichting streekmuziekschool Alphen aan den Rijn, Burgemeester Visserstraat 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn, 0172-417928
Jos de Lange, Ronald Kartenjos.delange@me.comAmsterdamConservatorium van Amsterdam, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam
Margreet Bongersmargreetbongers@gmail.comAmsterdamKanaalstraat 1 hs, 1054 WX Amsterdam
Stefanie Liedtkestef.lied@yahoo.comAmsterdamNieuwe Hoogstraat 28-B, 1011 HG Amsterdam
Suzanne van Berkumscvanberkum@gmail.comAmsterdamHarry Koningsbergerstraat 164, 1063 AG Amsterdam
Mette Laugsmettelaugs@gmail.comArnhemKersenplukkerserf 8, 6846 AX Arnhem
Dirk Noyendirk.noyen@skynet.beBegijnendijk (BE)Betekomsesteenweg 70, 3130 Begijnendijk, Belgie
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlBestCultuurspoor, J.P. Coenstraat 40, 5684 EG Best
Tamara Smitstjcsmits@gmail.comBodegravenMuziekschool de Wissel, Stationsweg 17a, 2411 CK Bodegrave
Yvonne van der Hamyvonnevanderham@yahoo.comBredaDe Nieuwe Veste Breda, Molenstraat 6, 4811 GS Breda
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlBredaLange Bedde 31, 4834 AM Breda
Wim van Volsemwim.vanvolsem@telenet.beBrugge (BE)Stedelijk Muziekconservatorium, Sint-Jakobsstraat 23, 8000 Brugge, België
Jantine Veenstrajantineveenstra@gmail.comDen HaagMuziekacademie Den Haag, Raamweg 36, 2596 HN Den Haag
Renee Kniggereneeknigge@hotmail.comDen HaagPaulinastraat 55, 2595 GH Den Haag
Anja Bronsanjabrons@hotmail.comDen HaagPriveles in Den Haag, Van Swindenstraat 4, 2562 RL Den Haag
Mieke van Daelmiekevandael@live.nlDen HaagSchool voor Jong Talent Koninklijk Conservatorium Den Haag, Juliana van Stolberglaan 1, 2595 CA Den Haag
Bram van Sambeekbramvansambeek@hotmail.comDen HaagKoninklijk Conservatorium, www.koncon.nl, Juliana van Stolberglaan 1, Juliana van Stolberglaan 1, 2595 CA Den Haag. 070-3151515
Casper van Nugterenm.haarman2@chello.nlDordrechtCultuurcentrum ToBe, www.tobe.nl, Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht, 078- 6133144
Margaretha den Hollandermargaretha.fagot@gmail.comDrachten/Noord-NederlandFlevo 61, 9204 JL Drachten
Yvonne van der Hamyvonnevanderham@yahoo.comEindhovenCKE Eindhoven, Pastoor Petersstraat 180, 5612 LW Eindhoven
Hanneke Nijshannekenijs@gmail.comEnschedeKaliber Kunstenschool locatie Enschede, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede
Hanneke Nijshannekenijs@gmail.comEnschedeAcademia Musica Enschede, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede
Hanneke Nijshannekenijs@gmail.comEnschedeVooropleiding fagot ArtEZ Enschede, Hulsmaatstraat 35, 7523 WB Enschede
Ellen Kruithofellenk@rogerproducties.nlEnschedeKaliber Kunstenschool locatie Enschede, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede
Wim van Volsemwim.vanvolsem@telenet.beGent (BE)Academie voor Muziek, Woord en Dans ‘De Kunstbrug’ , Braemkasteelstraat 26, 9050 Gent, Belgie
Pieter Nuyttenpieternuytten@hotmail.comGent (BE)Conservatorium Gent, Hoogpoort 64, 9000 Gent, Belgie
Nelleke van Beeknellekevanbeek@gmail.comGroningenStedelijke Muziekschool Groningen, Sint Jansstraat 7, 9712 JM Groningen
Mette Laugsmettelaugs@gmail.comGroningenPrins Claus Conservatorium Groningen, Veemarktstraat 76, 9724 GA Groningen
Maud van Daalmaudvandaal@live.nlGoudaStichting muziekschool Gouda en omstreken, Bloemendaalseweg 48, 2804 AB Gouda, 0182-510717
Leendert Booyensleendertbooyens@gmail.comHaarlemHart Muziekschool, Kleine Houtweg 18, 2012 CH Haarlem
Leendert Booyensleendertbooyens@gmail.comHaarlemHenri Borelstraat 15, 2024 HG Haaarlem
Janneke Boonstraboonstraja@gmail.comHaarlemZuidpolderstraat 170, 2032 PJ Haarlem
Janneke Boonstraboonstraja@gmail.comHaarlemmermeerPier K, Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp
Marjolein Wielingavenicantare@yahoo.comHeerenveenHeideburen 97, 8441 GN Heerenveen, 051-3625668
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlHelmondKunstkwartier, Kromme Steenweg 16, 5707 CC Helmond
Suzanne van Berkumscvanberkum@gmail.comHengeloMuziekschool Hengelo, Deldenerstraat 20, 7551 AG Hengelo
Janneke Boonstraboonstraja@gmail.comHillegomHillegomsche Muziekschool, Van Den Endelaan 5b, 2182 ES Hillegom
Freek Sluijsslujsbassoon@gmail.comHilversumLuitgardeweg 36, 1211 NB Hilversum
Amber Hillamberbassoon@hotmail.comHoutenMuziekschool Houten, De Slinger 42, 3995 DE Houten
Wilma van den Bergewilmavandenberge@gmail.comKampenQuintus Centrum voor Kunsteducatie, Vloeddijk 38, 8261 GC Kampen
Michel Bergenhuizenmichelbergenhuizen@gmail.comMaastrichtKumulus Centrum voor de Kunsten Maastricht, Sint Maartenspoort 2, 6221 BA Maastricht
Adrie Bisschopadrie.bisschop@home.nlMaastrichtConservatorium Maastricht, Brusselseweg 150 152, 6217 HB Maastricht
Adrie Bisschopadrie.bisschop@home.nlMaastrichtGandhiplein 9, 6229 HN Maastricht
Marieke Stordiauinfo@deluievrouw.nlMuidenNooitgedacht 118, 1398 EG Muiden
Eva Jansenevajansenfagot@hotmail.comRhenenMuziekvereniging Ons Genoegen Rhenen, Valleiweg 92-B, 3911 DG Rhenen
Tamara Smitstjcsmits@gmail.comRijswijkP.C. Boutenslaan 44, 2283 GT Rijswijk
Pieter Nuyttenpieternuytten@hotmail.comRotterdamCodarts, Kruisplein 26, 3012 CC Rotterdam
Casper van Nugterenm.haarman2@chello.nlRotterdamSKVR, Aert van Nesstraat 45, 3012 CA Rotterdam
Filip Neyensfilip.neyens@telenet.beSteenokkerzeelDe Maillé de la Tour Landnylaan 14, 1820 Steenokkerzeel, Belgie
Yvonne van der Ham, Floor van Duijsenyvonnevanderham@yahoo.comTilburgFactorium, Koningsplein 11a, 5038 WG Tilburg
Florian Krouwelfloriankrouwel@gmail.comUtrechtHerenweg 37, 3513 CB Utrecht
Antoine Janssenantoinejanssen@kpnmail.nlUtrechtTesselschadestraaat 34, 3521 XW Utrecht
Sylvia Moorensmooren63@gmail.com/06-28758220VolkelHeuvelstraat 49, 5408 AC Volkel
Wilma van den Bergewilmavandenberge@gmail.comWoerdenKlooster Woerden, Wilhelminaweg 77, 3441 XB Woerden
Wilma van den Bergewilmavandenberge@gmail.comZaanstadFluxus, muziekschool Zaanstad, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam
Eva Jansenevajansenfagot@hotmail.comZeistZeister Muziekschool, Markt 3, 3701 JZ Zeist
Peter Gaasterlandpetergaasterland@planet.nlZwolleArtEZ Hogeschool voor de Kunsten locatie Zwolle, Rhijnvis Feithlaan 50, 8021 AM Zwolle