Fagotdocenten Nederland en Vlaanderen
NaamContactgegevensPlaatsNaam en contactgegevens muziekonderwijsinstelling
Suzanne van Berkuminfo@artiance.nlAlkmaarArtiance Centrum voor de Kunsten Alkmaar, www.artiance.nl/info@artiance.nl, Canadaplein 3, 1811 KE Alkmaar, 072-5404335
Suzanne van Berkumscvanberkum@gmail.comAlmeloKaliber Kunstenschool locatie Almelo, www.kaliberkunstenschool.nl, Elisabethhof 2, 7607 ZD Almelo, 053-4858777
Thomas Olthetenthomasoltheten@gmail.comAlmereMuziekschool Almere, www.muziekschoolalmere.nl, Marszeil, Almere, 036-5364490
Maud van Daalmaudvandaal@live.nlAlphen aan de RijnStichting Streekmuziekschool Alphen aan den Rijn, Burgemeester Visserpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn, 0172-417928
Jos de Langejos.delange@me.comAmsterdamConservatorium van Amsterdam, www.ahk.nl/conservatorium, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam, 020-5277550
Ronald Kartenronaldkarten@hotmail.comAmsterdamConservatorium van Amsterdam, www.ahk.nl/conservatorium, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam, 020-5277550
Simon Van Holenmail@simonvanholen.comAmsterdamConservatorium van Amsterdam, www.ahk.nl/conservatorium, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam, 020-5277550
Stefanie Liedtkestef.lied@yahoo.comAmsterdamPrivéles in Amsterdam: http://stefanieliedtke.weebly.com, stef.lied@yahoo.com, 06-10518364, Nieuwe Hoogstraat 28-B, 1011 HG Amsterdam,
Suzanne van Berkumscvanberkum@gmail.comAmsterdamBijvak fagot aan het Conservatorium van Amsterdam en privéles in Amsterdam, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam, 06-18354881
Mette Laugsmettelaugs@gmail.comArnhemPrivéles in Arnhem: mettelaugs@gmail.com, 026-3819461
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlBestCultuurspoor: www.cultuurspoorbest.nl, J.P. Coenstraat 40, 5684 EG Best, J.P. Coenstraat 40, 5684EG Best, 0499-372609
Tamara Smitstjcsmits@gmail.comBodegravenMuziekschool de Wissel, www.muziekschoolbodegraven.nl, Stationsweg 17a, 2411 CK Bodegraven, 06-33 68 94 55, info@muziekschoolbodegraven.nl
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlBredaPrivéles in Breda: www.floorvanduijsen.nl, 06 30689976
Yvonne van der Hamyvonnevanderham@yahoo.comBredaDe Nieuwe Veste Breda, www.nieuweveste.nl, Molenstraat 6, 4811 GS Breda, 076-5299600
Wim van Volsemvanvolsemwim1968@gmail.comBrugge (BE)Stedelijk Muziekconservatorium, www.conservatorium-brugge.be, Sint-Jakobsstraat 23, 8000 Brugge, België, +32-50334330
Alban Weslyalbanw@xs4all.nlDen HaagKoninklijk Conservatorium Den Haag: www.koncon.nl
Anja Bronsanjabrons@hotmail.comDen HaagPrivéles in Den Haag, anjabrons@hotmail.com, 06-48086915
Jantine Veenstrajantineveenstra@gmail.comDen HaagMuziekacademie Den Haag, www.muziekacademiedenhaag.nl, Raamweg 36, 2596 HN Den Haag
Mieke van Daelmiekevandael@live.nlDen Haaghttp://www.koncon.nl/nl/School%20voor%20Jong%20Talent/BASIS%3A%20Blaasinstrumenten%20voor%20kinderen/
Casper van Nugterenm.haarman2@chello.nlDordrechtCultuurcentrum ToBe, www.tobe.nl, Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht, 078- 6133144
Margaretha den Hollandermargaretha.fagot@gmail.comDrachtenPrivéles in heel Noord-Nederland, margarethafagot@gmail.com, 0512-842353
Yvonne van der Hamyvonnevanderham@yahoo.comEindhovenCKE Eindhoven, www.cke.nl, Pastoor Petersstraat 180, 5612 LW Eindhoven, 040-2163263
Ellen Kruithofellenk@rogerproducties.nlEnschedeKaliber Kunstenschool locatie Enschede, www.kaliberkunstenschool.nl, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede,053-4858777
Hanneke Nijshannekenijs@gmail.comEnschedeKaliber Kunstenschool locatie Enschede, www.kaliberkunstenschool.nl, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede,053-4858777
Hanneke Nijshannekenijs@gmail.comEnschedeAcademia Musica Enschede, www.academiamusica.nl, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede, 06-18948255
Hanneke Nijshannekenijs@gmail.comEnschedeVooropleiding fagot ArtEZ Enschede, www.artez.nl/conservatorium, Hulsmaatstraat 35, 7523 WB Enschede, 053-4824400
Pieter Nuyttenpieternuytten@hotmail.comGent (BE)Conservatorium Gent, www.hogent.be/cons, 9000 Gent, Belgie, +32-92692000
Wim van Volsemvanvolsemwim1968@gmail.comGent (BE)Academie voor Muziek, Woord en Dans ‘De Kunstbrug’ , www.academiegentbrugge.be, Braemkasteelstraat 26, 9050 Gentbrugge, +32-92302121
Janneke Boonstraboonstraja@gmail.comGoudaPrivélessen thuis en in de hele regio Katwijk/Valkenburg/Ronde Venen: boonstraja@gmail.com, 06-19224006
Maud van Daalmaudvandaal@live.nlGoudaStichting Muziekschool Gouda en omstreken, Bloemendaalseweg 48, 2804 AB Gouda, 0182-510717
Mette Laugsmettelaugs@gmail.comGroningenPrins Claus Conservatorium Groningen, www.hanze.nl/nld/onderwijs/kunst/prins-claus-conservatorium, Veemarktstraat 76, 9724 GA Groningen, 050-5951301
Nelleke van Beeknellekevanbeek@gmail.comGroningenStedelijke Muziekschool Groningen, www.muziekschool-groningen.nl, Sint Jansstraat 7, 9712 JM Groningen 050-3694848
Leendert Booyensleendertbooyens@gmail.comHaarlemHart Muziekschool, www.hart-haarlem.nl, Kleine Houtweg 18, 2012 CH Haarlem, 023 -5530100
Janneke Boonstraboonstraja@gmail.comHaarlemmermeerPier K, www.pier-k.nl, Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp, 023-5669565
Marjolein Wielingavenicantare@yahoo.comHeerenveenPrivéles in Heerenveen, venicantare@yahoo.com, 051-3625668
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlHelmondKunstkwartier, www.kunst-kwartier.nl, Kromme Steenweg 16, 5707 CC Helmond, 0492-542445
Suzanne van Berkumscvanberkum@gmail.comHengeloOyfo Muziek, www.oyfo.nl, Esrein 5, 7553 CX Hengelo, 074-2917597
Janneke Boonstraboonstraja@gmail.comHillegomHillegomsche Muziekschool, www.hillegomsemuziekschool.nl,Van Den Endelaan 5b, 2182 ES Hillegom, 0252-518427
Eva Jansenevajansenfagot@hotmail.comHilversumPrivélessen in Hilversum: evajansenfagot@hotmail.com, 06-33873181
Amber Hillamberbassoon@hotmail.comHoutenMuziekschool Houten, www.muziekschoolhouten.info, De Slinger 42, 3995 DE Houten, 030-6377046
Ab Weegenaarinfo@abweegenaar.nlKampenQuintus Centrum voor Kunsteducatie, www.quintuskampen.nl, Vloeddijk 38, 8261 GC Kampen, 038-3371200
Adrie Bisschopadrie.bisschop@home.nlMaastrichtConservatorium Maastricht, www.conservatoriummaastricht.nl, Brusselseweg 150 152, 6217 HB Maastricht, 043-3466666
Adrie Bisschopadrie.bisschop@home.nlMaastrichtPrivéles in Maastricht: adrie.bisschop@home.nl, 043-3616655
Michel Bergenhuizenmichelbergenhuizen@gmail.comMaastrichtKumulus Centrum voor de Kunsten Maastricht, www.kumulus.nl, Sint Maartenspoort 2, 6221 BA Maastricht043-35, 05669
Tamara Smitstjcsmits@gmail.comRijswijkPrivéles in Rijswijk, tjcsmits@gmail.com, 06-52342439
Casper van Nugterenm.haarman2@chello.nlRotterdamSKVR, www.skvr.nl, Aert van Nesstraat 45, 3012 CA Rotterdam, 010-4361366
Pieter Nuyttenpieternuytten@hotmail.comRotterdamCodarts, www.codarts.nl, Kruisplein 26, 3012 CC Rotterdam, 010 -2171100
Floor van Duijsenfloorvanduijsen@live.nlTilburgFactorium: www.factorium.nl, Koningsplein 11a, 5038 WG Tilburg, 013-5354055
Yvonne van der Hamyvonnevanderham@yahoo.comTilburgFactorium: www.factorium.nl, Koningsplein 11a, 5038 WG Tilburg, 013-5354055
Antoine Janssena.janssen16@telfort.nlUtrechtPrivéles in Utrecht: antoinejanssen@kpnmail.nl
Florian Krouwelfloriankrouwel@gmail.comUtrechtPrivéles in Utrecht: floriankrouwel@gmail.com, 06-38787446
Sylvia Moorensmooren63@gmail.com/06-28758220VolkelPrivéles in Volkel: smooren63@gmail.com, 06-28758220
Jantine Veenstrajantineveenstra@gmail.comWoerdenKlooster Woerden, www.kloosterwoerden.nl, Wilhelminaweg 77, 3441 XB Woerden, 0348-423066
Margaretha den Hollandermargaretha.fagot@gmail.comZuidhornMuziekschool Westerkwartier, www.kunstbedrijven.nl