Fagotdocenten Nederland en Vlaanderen
Naam docent Contactgegevens Plaats Naam en contactgegevens muziekonderwijsinstelling/ prive-adres docent
Florian Krouwel info@artiance.nl/072-5404335 Alkmaar Artiance Centrum voor de Kunsten Alkmaar, Canadaplein 3, 1811 KE Alkmaar
Suzanne van Berkum scvanberkum@gmail.com Almelo Kaliber Kunstenschool locatie Almelo Elisabethhof 2, 7607 ZD Almelo
Thomas Oltheten thomasoltheten@gmail.com Almere Muziekschool Almere, Marszeil 1, 1319 EH Almere
Maud van Daal maudvandaal@live.nl Alphen aan den Rijn Stichting streekmuziekschool Alphen aan den Rijn, Burgemeester Visserstraat 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn, 0172-417928
Jos de Lange, Ronald Karten jos.delange@me.com Amsterdam Conservatorium van Amsterdam, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam
Margreet Bongers margreetbongers@gmail.com Amsterdam Kanaalstraat 1 hs, 1054 WX Amsterdam
Stefanie Liedtke stef.lied@yahoo.com Amsterdam Nieuwe Hoogstraat 28-B, 1011 HG Amsterdam
Suzanne van Berkum scvanberkum@gmail.com Amsterdam Harry Koningsbergerstraat 164, 1063 AG Amsterdam
Mette Laugs mettelaugs@gmail.com Arnhem Kersenplukkerserf 8, 6846 AX Arnhem
Dirk Noyen dirk.noyen@skynet.be Begijnendijk (BE) Betekomsesteenweg 70, 3130 Begijnendijk, Belgie
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Best Cultuurspoor, J.P. Coenstraat 40, 5684 EG Best
Tamara Smits tjcsmits@gmail.com Bodegraven Muziekschool de Wissel, Stationsweg 17a, 2411 CK Bodegrave
Yvonne van der Ham yvonnevanderham@yahoo.com Breda De Nieuwe Veste Breda, Molenstraat 6, 4811 GS Breda
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Breda Lange Bedde 31, 4834 AM Breda
Wim van Volsem wim.vanvolsem@telenet.be Brugge (BE) Stedelijk Muziekconservatorium, Sint-Jakobsstraat 23, 8000 Brugge, België
Jantine Veenstra jantineveenstra@gmail.com Den Haag Muziekacademie Den Haag, Raamweg 36, 2596 HN Den Haag
Renee Knigge reneeknigge@hotmail.com Den Haag Paulinastraat 55, 2595 GH Den Haag
Anja Brons anjabrons@hotmail.com Den Haag Priveles in Den Haag, Van Swindenstraat 4, 2562 RL Den Haag
Mieke van Dael miekevandael@live.nl Den Haag School voor Jong Talent Koninklijk Conservatorium Den Haag, Juliana van Stolberglaan 1, 2595 CA Den Haag
Bram van Sambeek bramvansambeek@hotmail.com Den Haag Koninklijk Conservatorium, www.koncon.nl, Juliana van Stolberglaan 1, Juliana van Stolberglaan 1, 2595 CA Den Haag. 070-3151515
Casper van Nugteren m.haarman2@chello.nl Dordrecht Cultuurcentrum ToBe, www.tobe.nl, Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht, 078- 6133144
Margaretha den Hollander margaretha.fagot@gmail.com Drachten/Noord-Nederland Flevo 61, 9204 JL Drachten
Yvonne van der Ham yvonnevanderham@yahoo.com Eindhoven CKE Eindhoven, Pastoor Petersstraat 180, 5612 LW Eindhoven
Hanneke Nijs hannekenijs@gmail.com Enschede Kaliber Kunstenschool locatie Enschede, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede
Hanneke Nijs hannekenijs@gmail.com Enschede Academia Musica Enschede, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede
Hanneke Nijs hannekenijs@gmail.com Enschede Vooropleiding fagot ArtEZ Enschede, Hulsmaatstraat 35, 7523 WB Enschede
Ellen Kruithof ellenk@rogerproducties.nl Enschede Kaliber Kunstenschool locatie Enschede, Willem Wilminkplein 1, 7511 PG Enschede
Wim van Volsem wim.vanvolsem@telenet.be Gent (BE) Academie voor Muziek, Woord en Dans ‘De Kunstbrug’ , Braemkasteelstraat 26, 9050 Gent, Belgie
Pieter Nuytten pieternuytten@hotmail.com Gent (BE) Conservatorium Gent, Hoogpoort 64, 9000 Gent, Belgie
Nelleke van Beek nellekevanbeek@gmail.com Groningen Stedelijke Muziekschool Groningen, Sint Jansstraat 7, 9712 JM Groningen
Mette Laugs mettelaugs@gmail.com Groningen Prins Claus Conservatorium Groningen, Veemarktstraat 76, 9724 GA Groningen
Maud van Daal maudvandaal@live.nl Gouda Stichting muziekschool Gouda en omstreken, Bloemendaalseweg 48, 2804 AB Gouda, 0182-510717
Leendert Booyens leendertbooyens@gmail.com Haarlem Hart Muziekschool, Kleine Houtweg 18, 2012 CH Haarlem
Leendert Booyens leendertbooyens@gmail.com Haarlem Henri Borelstraat 15, 2024 HG Haaarlem
Janneke Boonstra boonstraja@gmail.com Haarlem Zuidpolderstraat 170, 2032 PJ Haarlem
Janneke Boonstra boonstraja@gmail.com Haarlemmermeer Pier K, Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp
Marjolein Wielinga venicantare@yahoo.com Heerenveen Heideburen 97, 8441 GN Heerenveen, 051-3625668
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Helmond Kunstkwartier, Kromme Steenweg 16, 5707 CC Helmond
Suzanne van Berkum scvanberkum@gmail.com Hengelo Muziekschool Hengelo, Deldenerstraat 20, 7551 AG Hengelo
Janneke Boonstra boonstraja@gmail.com Hillegom Hillegomsche Muziekschool, Van Den Endelaan 5b, 2182 ES Hillegom
Freek Sluijs slujsbassoon@gmail.com Hilversum Luitgardeweg 36, 1211 NB Hilversum
Amber Hill amberbassoon@hotmail.com Houten Muziekschool Houten, De Slinger 42, 3995 DE Houten
Wilma van den Berge wilmavandenberge@gmail.com Kampen Quintus Centrum voor Kunsteducatie, Vloeddijk 38, 8261 GC Kampen
Michel Bergenhuizen michelbergenhuizen@gmail.com Maastricht Kumulus Centrum voor de Kunsten Maastricht, Sint Maartenspoort 2, 6221 BA Maastricht
Adrie Bisschop adrie.bisschop@home.nl Maastricht Conservatorium Maastricht, Brusselseweg 150 152, 6217 HB Maastricht
Adrie Bisschop adrie.bisschop@home.nl Maastricht Gandhiplein 9, 6229 HN Maastricht
Marieke Stordiau info@deluievrouw.nl Muiden Nooitgedacht 118, 1398 EG Muiden
Eva Jansen evajansenfagot@hotmail.com Rhenen Muziekvereniging Ons Genoegen Rhenen, Valleiweg 92-B, 3911 DG Rhenen
Tamara Smits tjcsmits@gmail.com Rijswijk P.C. Boutenslaan 44, 2283 GT Rijswijk
Pieter Nuytten pieternuytten@hotmail.com Rotterdam Codarts, Kruisplein 26, 3012 CC Rotterdam
Casper van Nugteren m.haarman2@chello.nl Rotterdam SKVR, Aert van Nesstraat 45, 3012 CA Rotterdam
Filip Neyens filip.neyens@telenet.be Steenokkerzeel De Maillé de la Tour Landnylaan 14, 1820 Steenokkerzeel, Belgie
Yvonne van der Ham, Floor van Duijsen yvonnevanderham@yahoo.com Tilburg Factorium, Koningsplein 11a, 5038 WG Tilburg
Florian Krouwel floriankrouwel@gmail.com Utrecht Herenweg 37, 3513 CB Utrecht
Antoine Janssen antoinejanssen@kpnmail.nl Utrecht Tesselschadestraaat 34, 3521 XW Utrecht
Sylvia Mooren smooren63@gmail.com/06-28758220 Volkel Heuvelstraat 49, 5408 AC Volkel
Wilma van den Berge wilmavandenberge@gmail.com Woerden Klooster Woerden, Wilhelminaweg 77, 3441 XB Woerden
Wilma van den Berge wilmavandenberge@gmail.com Zaanstad Fluxus, muziekschool Zaanstad, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam
Eva Jansen evajansenfagot@hotmail.com Zeist Zeister Muziekschool, Markt 3, 3701 JZ Zeist
Peter Gaasterland petergaasterland@planet.nl Zwolle ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten locatie Zwolle, Rhijnvis Feithlaan 50, 8021 AM Zwolle